Kdo nepadá, jezdí pod své možnosti.

Pronájem mobilheimů

Hledáte ubytování u vody, kde Vám bude krásně a budete mít i dostatek soukromí? Pokud chcete něco speciálního, určitě vyzkoušejte naši novinku, mobilheimy u lomu na Hradišťském Vrchu u Konstantinových Lázní.

Okrouhlé Hradiště 125, 349 52 Konstantinovy Lázně, Czechia

Naše 3 mobilní domy jsou situovány v zadní, velmi klidné, části areálu, v akátovém háječku vzdáleném 50m od zatopeného lomu.

V mobilním domě je společný obývací pokoj s vybavenou kuchyňkou (včetně nádobí, příborů, hrnců, rychlovarné konvice, elektrického vařiče, chladničky), 1x ložnice s manželskou postelí, 1x dětský pokoj (ložnice s oddělenými lůžky) a koupelna s teplou vodou a se sprchovým koutem a WC.

Před každým mobilhaimem je vybudovaná krytá pergola a venkovním posezením.

K dispozici je:

přenosné ohniště

2 přírodní odniště

venkovní sprcha

houpačka (lavice)

Všechny mobilheimy jsou NEKUŘÁCKÉ.

Parkování 1 automobilu ke každému mobilheimu je zajištěno v bezprostřední blízkosti domů, další automobily mohou parkovat na nedalekém parkovišti (200m)

Potřebné informace

Stravování

možnost objednávky jídla v restauraci (plná penze / polopenze) v areálu.

Ohniště a grily

U mobilheimů se nachází 2 centrální ohniště a 1 přenosné ohniště. V celém areálu platí přísný zákaz rozdělávání otevřeného ohně mimo centrální ohniště.

Dětské hřiště

Hřiště pro děti leží uprostřed areálu. Děti na hřišti naleznou pískoviště, houpačky, skluzavky, trampolínu........ Pro rodiče je přichystáno příjemné posezení, aby na své ratolesti dobře viděli, navíc v blízkosti restaurace, kde se mohou občerstvit.

Vstup

do zatopeného lomu ke koupání je zpoplatněný (ubytovaní mají slevu). V blízkosti lomu se nachází občerstvení.

Všechny mobilní domky jsou vybaveny lůžkovinami, povlečení je za jednorázový poplatek 100,-Kč/ ks

Při nástupu se skládá kauce na úklid ve výši 1000,-Kč / ubyt. zařízení, která je vratná v případě řádného předání ubytovacího zařízení.

V ceně není započtena spotřeba elektriky, bude napočteno při ukončení pobytu.

CHECK IN: 15:00

CHECK OUT: 10:00

Noční klid: 22:00 - 7:00

Ceník

Mimosezóna (1.5. - 30.6. / 1.9. - 31.10.)

VELKÝ mobilheim - 1500 Kč/NOC

MALÝ mobilheim - 1200 Kč/NOC

Pronájem pouze na jednu noc je za 2000 Kč/NOC (2500,- velký)

Sezóna = prázdniny

VELKÝ mobilheim - 2000 Kč/NOC

MALÝ mobilheim - 1500 Kč/NOC

Pronájem pouze na jednu noc je za 3000 Kč/NOC

OVĚŘTE SI DOSTUPNOST

Něco málo o nás

Naše firma se více než 20 let pohybuje na trhu ubytovacích služeb na plzeňsku.

Když jsme objevili toto překrásné místo v přírodě, nemohli jsme jinak, něž nabídnout možnost krátkodobého bydlení i Vám.....

Proto jsme zakoupili a nově zrekonstruovali 3 mobilní domky a po dohodě s majitelem pozemků je umístili v bezprostřední blízkosti zatopeného lomu na Hradišťském Vrchu, hned vedle Konstantinových Lázní.

Kontakt

PROVOZOVATEL:

Václava Šmídlová

vendulasmidlova@seznam.cz

+420 604 109 391

STORNO PODMÍNKY

platné od 1.7.2020

I.

Dojde-li ke zrušení objednávky pobytu 30 - 60 dnů (včetně) před datem nástupu uvedeným zájemcem o ubytování nebo v písemné objednávce , činí stornovací poplatek částku ve výši 20% z celkové ceny pobytu.

Dojde-li ke zrušeni objednávky pobytu v době od 14 do 30 dnů (včetně) před datem nástupu uvedeným v ubytovacím poukaze, či vzájemné komunikaci, činí stornovací poplatek částku ve výši 75% z celkové ceny pobytu.

Dojde-li ke zrušení í objednávky pobytu nebo zkrácení pobytu v době od 13 dnů před datem nástupu uvedeným v ubytovacím poukaze do dne nástupu (včetně), resp. nedojde-li k nástupu v tento den vůbec, činí stornovací poplatek částku ve výši 100% z celkové ceny pobytu.

U slevových poukazů, akčních nabídek, letních a prázdninových pobytů, není možné storno rezervovaného termínu. V případě zrušení pobytu je
účtována
celá částka.

Doporučujeme pojištění storno pobytů ze závažných zdravotních důvodů. Cena je 90 Kč za osobu a víkend, týdenní pobyt je za 299 Kč osoby a týden. Nutno doložit od lékaře.

Provozovatel si vyhrazuje právo v případě krajní nutnosti na zrušení nebo změnu termínu.

II.

Storno poplatek nebude účtován v případě, že pobyt bude zrušen ze strany ubytovatele. Ubytovatel si vyhrazuje právo zrušit pobyt ze závažných technických důvodů. Veškeré uhrazené zálohy a platby budou navráceny objednavateli.

III.

Zrušení objednávky pobytu lze provést ze strany objednavatele i ubytovatele pouze písemně. Za den zrušení objednávky pobytu se považuje den, kdy bude oznámení o tomto doručeno ubytovateli, resp. objednavateli.

IV.

V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu, nevzniká tomuto povinnost vrátit zaplacenou cenu pobytu, ani její poměrnou část. Ubytovaný je povinen zaplatit celý objednaný pobyt.

V.

Pokud dojde ke splnění podmínek pro vráceni prokazatelně zaplacené zálohy (resp. její poměrné části) ubytovatel ji vrátí způsobem, jenž určí objednavatel (v hotovosti, převodním příkazem, poštovní poukázkou, atd.) a to do 30 ti dnů ode dne, kdy došlo k počátku běhu lhůty pro její vrácení (tj. k doručení písemného zrušení objednávky ubytovateli).

IV Uhrazením zálohy, respektive celé platby se klient zavazuje akceptovat ceník a storno podmínky.

Při závazné objednávce ze strany CK, CA, firem, a jiných právnických subjektů se storno účtuje i bez zaplacení zálohy.

Aktualizováno dne 1.7.2020

Rychlý kontakt

Napište nám

Klub netradičních sportů Kamzík z.s.

Štiková 14, 323 00, Plzeň

Václava Šmídlová

vendulasmidlova@seznam.cz

TÁBORY: Pavla Šmídlová

smidlova.p@seznam.cz

LYŽAŘSKÁ ŠKOLA: Lenka Hovorková

hovorkoval77@gmail.com

Zavolejte nám

+420 604 109 391

TÁBORY: +420 736 760 093

LYŽAŘSKÁ ŠKOLA: +420 777 238 192

Copyright 2023 - Václava Šmídlová - Všechna práva vyhrazena